«Цифровой Казахстан»

Официально

        Напоминаем о том, что в рамках Государственной программы «Цифровой Казахстан» в городе Усть-Каменогорске  проводятся курсы дистанционного обучения цифровой грамотности населения. Курсы будут доступны на портале digitalkz.kz до конца сентября 2020 года.

        Приглашаем всех жителей города просмотреть обучающие видеоролики по цифровой грамотности населения. Обучение проводится на базе официального интернет-ресурса Государственной программы «Цифровой Казахстан» https://digitalkz.kz/kursy/, куда каждый может зайти самостоятельно посредством мобильного телефона, компьютера. В случае если не имеется доступ к сети интернет по нижеуказанным адресам функционируют уголки самообслуживания, где вместе с обучением цифровой грамотности население города имеет возможность получить государственные услуги самостоятельно:

 

Месторасположение уголков самообслуживания

ФИО ответственного сотрудника

Рабочий телефон/сотовый телефон номера ответственного сотрудника

Рабочее время с указанием обеденного перерыва, дни недели

город Усть-Каменогорск

1

город Усть-Каменогорск, ул. Казахстан, 102

Сулейменова Мая Турдыбековна

8-776-430-5353

9:00-18:00                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

2

город Усть-Каменогорск, ул. Казахстан, 59/1

Даирбаева Лиана Какимбековна

Даирбаева Лиана Какимбековна 87764578888, 560208

11:00-20:00 обед:14:30-15:30                        Выходной день: суббота воскресенье

3

город Усть-Каменогорск, ул. Пермитина, 17

Мустафинов А.М.

8-705-155-88-81

09.00-18:30, обед: 13.00-14:30                     Выходной день: суббота воскресенье

4

город Усть-Каменогорск, ул. Тургенева, 30  2 этаж

Шонов А.К.

8-776-217-31-78

09.00-18:30, обед: 13.00-14:30                     Выходной день: суббота воскресенье

5

город Усть-Каменогорск, ул. Кайсенова, 10А

Ануарбекова С.Д.

8-777-984-89-91

09.00-18:30, обед: 13.00-14:30                     Выходной день: суббота воскресенье

6

город Усть-Каменогорск, набережная им. Славского, 22

Черубаева Мадина Болатовна

25-03-64,25-17-70

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

7

город Усть-Каменогорск, ул. М.Горького, 54

Гаврюш Оксана Владимировна

26-26-43, 26-76-57

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

8

город Усть-Каменогорск, пр. Сатпаева, 14

Кельдыгулова Кульзайра Раукеновна

61-34-18

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

9

город Усть-Каменогорск, ул. Б.Гагарина, 24

Жунуспекова Сауле Жакуповна

78-20-77

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

10

город Усть-Каменогорск, ул. Металлургов, 13

Асташева Галина Ивановна

77-26-15

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

11

город Усть-Каменогорск, ул. Севастопольская, 16

Чаямбаева Лаура Бурабаевна

75-99-85

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

12

город Усть-Каменогорск, ул. Островского, 8

Гладилина Вера Павловна

29-45-02

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

13

город Усть-Каменогорск, ул. Бажова, 343/3

Полежаева Галина Андреевна

54-26-93

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

14

город Усть-Каменогорск, ул. Егорова, 12-56

Нургалиева Шынар Мырзабековна

21-51-82

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

15

город Усть-Каменогорск, ул. пр.Сатпаева, 16/2

Сахариева Акмарал Мухаметкаримовна

61-83-00

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

16

город Усть-Каменогорск, с. Меновное, 11a 

Еркінова Жадыра Еркіновна

57-48-50

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

17

город Усть-Каменогорск, ст. Защита,  ул. Косарева, 34

Попова Оксана Валентиновна

50-03-32

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

18

город Усть-Каменогорск, п. Новоявленка, ул. Садовая, 15

Мусагалиева Айнур

49-21-69

9.00-18.00                                                       Выходной день: суббота воскресенье

19

здание филиала 9 КГУ "Центр территориального управления" акимата г. У-Ка

Мәдениетова Аянгүл Толеуханқызы   

8-771-907-4776

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

20

здание филиала 10 КГУ "Центр территориального управления" акимата        г. У-Ка

Бихадамова Асем Насирбековна

87 000 270 081

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

21

ГУ "Отдел физической культуры и спорта",  город Усть-Каменогорск, ул. Крылова 112

Рахымбаев Шыңғыс

710417

9.00-18.00

22

город Усть-Каменогорск, пр. Сатпаева, 34/2 ГУ "Отдел регистрации актов гражданского состояния города Усть-Каменогорска"

Айдарханова Динара Букеневна                               

61-40-46

9.00-18.00                                                   Перерыв: 13.00-14.00                              Выходные дни: суббота,воскресенье

23

ГУ «Отдел ЖКХ, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска»,  город Усть-Каменогорск, ул.Казахстан, 27

Мәдениетова Аянгүл Толеуханқызы   

87051355673

9.00-18.00                                                   Перерыв: 13.00-14.00                              Выходные дни: суббота,воскресенье

24

ГУ «Отдел земельных отношений, архитектуры  и градостроения города Усть-Каменогорска», ул. Чехова,33

Кужанбетов Кайрат Серикович

   26-41-22

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

25

ГУ «Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска»,  ул. Чехова,33

Шерубаева Каринэ  Эндеровна

26-48-92

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

26

здание Филиал 5 КГУ "ЦТУ" акимата г. Усть-Каменогорска, п. Нова Согра, ул. Менделеева , 4

Горбунова Ирина Сергеевна

62-18-70

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

27

здание Филиал 3 КГУ "ЦТУ" акимата г. Усть-Каменогорска, Антон Чехова 68

Марат Айнур

87784870539

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

28

здание Филиал 7 КГУ "ЦТУ" акимата г. Усть-Каменогорска,Добролюбова, 25

Терентьева Диана Вечеславовна.

77-46-43

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

29

здание филиал 1 КГУ "Центр территориального управления" акимата города Усть-Каменогорска,пр. К. Сатпаева, 14/1-84

Бокина Зарина Кумаркановна

61-28-13

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

30

здание Филиал 11 КГУ "ЦТУ" акимата г. Усть-Каменогорска,с.Меновное 11a

Жильяз Тилеухан

78-61-89

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

31

Филиал 2 КГУ "Центр территориального управления" акимата города Усть-Каменогорск, Челюскина, 17/1

Кайдарова Жамиля Кайдаровна

60-98-04

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

32

КГУ филиал 9 "Центр территориального управления" акимата города Усть-Каменогорск, ул. М. Тынышпаева, 123

Муканова Айнур Аскаровна

 50-03-03

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

33

КГУ филиал 4 "Центр территориального управления" акимата города Усть-Каменогорск, ул.Бурова, 24

Кайсинова Гульнара Саветкановна

26-40-96, 78-96-24

9:00-18:30                                          Санитарная обработка:  11:00-11:30; 14:30-15:00                                                             Выходной день: суббота воскресенье

 

 

ҚҰРМЕТТІ ЖЕРЛЕСТЕР!

 

Өскемен қаласында "Цифрлық Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы аясында халықтың цифрлық сауаттылығын арттыру бойынша қашықтықтан оқыту курстары өткізілетінін еске саламыз. Курстар digitalkz.kz порталында 2020 жылдың қыркүйек айына дейін қолжетімді болады.

     Қала тұрғындарын цифрлық сауаттылық бойынша видеороликтарды тамашалауға шақырамыз. Оқыту «Цифрлық Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасының ресми интернет-ресурсы https://digitalkz.kz/kursy/ арқылы жүргізіледі, онда әр азамат мобильді телефон, компьютер арқылы кіре алады. Интернет желісіне кіруге мүмкіндік болмаған жағдайда төменде көрсетілген мекенжайлар бойынша өзіне-өзі қызмет көрсету бұрыштары жұмыс жасайды. Өзіне-өзі қызмет көрсету бұрыштарында қала тұрғындары үшін цифрлық сауаттылық курстарымен қатар мемлекеттік қызметтер алу мүмкіндігі қарастырылған:

 

Өзіне-өзі қызмет көрсету бұрыштарының орналасуы

Жауапты маманның аты-жөні

Жауапты маманның ұялы/жұмыс телефон нөмірі

Түскі үзіліс ескерілгендегі жұмыс уақыты, апта күні

Өскемен қаласы

1

Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 102

Сулейменова Мая Турдыбековна

8-776-430-5353

9:00-18:00                                               санитарлық өңдеу                                  11:00-11:30                                                    14:30-15:00                                                  Демалыс күндері: сенбі жексенбі                              

2

Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 59/1

Даирбаева Лиана Какимбековна

Даирбаева Лиана Какимбековна 87764578888, 560208

11:00-20:00                                                  Демалыс күндері: сенбі жексенбі

3

Өскемен қаласы, Пермитин көшесі, 17

Мустафинов А.М.

8-705-155-88-81

09.00-18:30, түскі үзіліс: 13.00-14:30               Демалыс күндері: сенбі жексенбі

4

Өскемен қаласы, Тургенев көшесі, 30, 2 қабат

Шонов А.К.

8-776-217-31-78

09.00-18:30, түскі үзіліс: 13.00-14:30               Демалыс күндері: сенбі жексенбі

5

Өскемен қаласы, Қайсенов көшесі, 10А

Ануарбекова С.Д.

8-777-984-89-91

09.00-18:30, түскі үзіліс: 13.00-14:30               Демалыс күндері: сенбі жексенбі

6

Өскемен қаласы, Славский атындағы жағалау көшесі, 22 

Черубаева Мадина Болатовна

25-03-64,25-17-70

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

7

Өскемен қаласы, М.Горький көшесі, 54

Гаврюш Оксана Владимировна

26-26-43, 26-76-57

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

8

Өскемен қаласы, Сәтпаев даңғылы, 14

Кельдыгулова Кульзайра Раукеновна

61-34-18

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

9

Өскемен қаласы, Гагарин бульварі, 24

Жунуспекова Сауле Жакуповна

78-20-77

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

10

Өскемен қаласы, Металлургтер көшесі, 13

Асташева Галина Ивановна

77-26-15

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

11

Өскемен қаласы, Севастопольский көшесі, 16

Чаямбаева Лаура Бурабаевна

75-99-85

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

12

Өскемен қаласы, Островский көшесі, 8

Гладилина Вера Павловна

29-45-02

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

13

Өскемен қаласы, Бажова көшесі, 343/3

Полежаева Галина Андреевна

54-26-93

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

14

Өскемен қаласы, Егоров көшесі, 12-56

Нургалиева Шынар Мырзабековна

21-51-82

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

15

Өскемен қаласы, Сәтпаев даңғылы, 16/2

Сахариева Акмарал Мухаметкаримовна

61-83-00

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

16

Өскемен қаласы, Меновное ауылы, 11а

Еркінова Жадыра Еркіновна

57-48-50

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

17

Өскемен қаласы, Защита бекеті, Косарев көшесі, 34

Попова Оксана Валентиновна

50-03-32

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

18

Өскемен қаласы, Новоявленка ауылы, Садовая коөшесі,15

Мусагалиева Айнур

49-21-69

9.00-18.00 Демалыс күндері: сенбі жексенбі

19

Өскемен әкімдігінің «Аумақтық басқару орталығы» КМУ-нің 9 филиалының ғимараты, Өскемен қаласы,  Бажов көшесі, 343/3

Аманжанов А. Н.

8-771-907-4776

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

20

Өскемен әкімдігінің «Аумақтық басқару орталығы» КМУ-нің10 филиалының ғимараты,  Өскемен қаласы,  Бажов көшесі, 343/3

Бихадамова Асем Насирбековна

87000270081

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

21

Дене шынықтыру және спорт бөліміӨскемен қаласы, Крылов көшесі 112

Рахымбаев Шыңғыс

710417

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

22

Өскемен қаласы, Қ.Сәтпаев даңғылы, 34/2, "Өскемен қаласының азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" ММ

Айдарханова Д.Б.

61-40-46

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:00Демалыс күндері: сенбі жексенбі

23

Өскемен қаласы, Казахстан көшесі, 27 Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

Мадениетова А.Т.  

87051355673

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

24

Өскемен қаласы, Чехов көшесі, 33 «Өскемен қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі

Кужанбетов К.С.

26-41-22

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

25

Өскемен қаласы, Чехов көшесі, 33ГУ «Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска»

Шерубаева К.Э.

26-48-925

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

26

Өскемен қаласы, Жана Согра ауылы, Менделеева коөшесі, 4, Өскемен әкімдігінің «Аумақтық басқару орталығы» КМУ-нің10 филиалының ғимараты

Горбунова Ирина Сергеевна

62-18-70

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

27

Өскемен қаласы, Антон Чехова көшесі, 68 Өскемен әкімдігінің «Аумақтық басқару орталығы» КМУ-нің 3 филиалының ғимараты

Марат Айнур

87784870539

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

28

Өскемен қаласы, Добролюбова көшесі, 25, Өскемен әкімдігінің «Аумақтық басқару орталығы» КМУ-нің 7 филиалының ғимараты

Терентьева Диана Вечеславовна.

77-46-43

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

29

Өскемен қаласы,  К. Сатпаев даңғылы, 14/1-84 Өскемен әкімдігінің «Аумақтық басқару орталығы» КМУ-нің 1 филиалының ғимараты

Бокина Зарина Кумаркановна

61-28-13

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

30

Өскемен қаласы, Меновное кенті  11a Өскемен әкімдігінің «Аумақтық басқару орталығы» КМУ-нің 11 филиалының ғимараты

Жильяз Тилеухан

78-61-89

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

31

Өскемен қаласы,  Челюскин көшесі  17/1Өскемен әкімдігінің «Аумақтық басқару орталығы» КМУ-нің 2 филиалының ғимараты

Кайдарова Жамиля Кайдаровна

60-98-04

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

32

Өскемен қаласы,  М. Тынышпаев көшесі, 123 Өскемен әкімдігінің «Аумақтық басқару орталығы» КМУ-нің 9 филиалының ғимараты

Муканова Айнур Аскаровна

 50-03-03

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі

33

Өскемен қаласы,  ул.Буров көшесі, 24  Өскемен әкімдігінің «Аумақтық басқару орталығы» КМУ-нің 4 филиалының ғимараты

Кайсинова Гульнара Саветкановна

26-40-96, 78-96-24

09.00-18:30, үзіліс: 13.00-14:30Демалыс күндері: сенбі жексенбі